Szkolenie serwisowe Briko-Maplus

Już po raz kolejny (pamiętacie z ubiegłego roku Akademię Briko-Maplus) firma Aiconsport ma okazję zaprosić na otwarte szkolenie serwisowe pod patronatem Briko-Maplus, które odbędzie się w czwartek 8 listopada 2012 r. w serwisie narciarskim Marcina Szafrańskiego, gościem specjalnym będzie Włoch Guido Chiarle.

 

Giudo Chiarle to wyjątkowy specjalista odpowiedzialny za marketing, rozwój i szkolenia w włoskiej firmie Briko-Maplus. Na co dzień zaangażowany w rozwój rynku specjalistycznych maszyn serwisowych oraz wysokiej jakości smarów narciarskich.

 

Wyjątkowa postać zaplecza alpejskiego Pucharu Świata na bieżąco konsultuje i szkoli serwisantów opiekujących się najlepszymi zawodnikami, których oglądamy w relacjach TV. Warto również dodać, że Guido testował sprzęt naszej najlepszej biegaczki Justyny Kowalczyk przed Olimpiadą w kanadyjskim Vancouver.

 

W tym sezonie będzie pracował między innymi z Maćkiem Bydlińskim. Podczas czterogodzinnej prezentacji połączonej z konsultacjami, kompleksowo zaprezentuje cały proces serwisu nart: od podstaw do zaawansowanych nowości.

 

Wraz z firmą Aiconsport – importerem Briko-Maplus, zapraszamy na szkolenie serwisowe, które odbędzie się w Bielsku – Białej, przy ul. Gen Andersa 4, o godzinie 17:00.

 

Zainteresowanych uczestnictwem prosimy o zgłoszenia wyłącznie e-mail na adres: [email protected]

 

Informacje telefoniczne: 502 775 471 – ilość miejsc ograniczona. Moja video relacja z tego szkolenia już wkrótce.

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge