Szkolenie serwisowe TOKO 2011 – narty zjazdowe i biegowe

Nadeszła jesień, a jesień to czas szkoleń serwisowych z zakresu ostrzenia i smarowania nart zjazdowych (alpejskich), desek snowboardowych i nart biegowych, tym razem szkolenie jest jak co roku organizowane przez przedstawiciela szwajcarskiej firmy TOKO na Polskę czyli Elephant Pro Sport z Wrocławia

 

WAŻNE DLA PASJONATÓW, NIEZBĘDNE DLA INSTRUKTORÓW, ISTOTNE DLA EKSPERTÓW…… CZYLI DLA WSZYSTKICH SNOWBOARDERÓW I NARCIARZY.

 

Szkolenie serwisowe ma na celu przybliżenie wiedzy i umiejętności dotyczących pielęgnacji, smarowania i naprawy ślizgów nart i desek snowboardowych. Ten chyba najtrudniejszy do samodzielnego odkrywania (przez próby i błędy!) zakres wiedzy narciarskiej, stanowiący podstawę sprawnego poruszania się naszego sprzętu po śniegu, jest często niedoceniany lub bagatelizowany. Zapominamy, że przy niewielkim nakładzie pracy użytkowany przez nas sprzęt, zamiast być utrapieniem i źródłem problemów, dostarczy nam maksimum przyjemności z jazdy.

 

Szkolenie będzie jednodniowe i odbędzie się 22 (alpejskie) i 23 (biegowe) października we Wrocławiu

 

PODSTAWOWY: (np. narciarze indywidualni, instruktorzy): Teoria smarowania, pielęgnacja sprzętu, dobór smarów, podstawowe techniki smarowania i naprawy ślizgu, technika ostrzenia krawędzi.

 

Cena kursu 85,00PLN

 

SERWISOWY: (np. właściciele serwisów, serwisanci klubowi): Teoria smarowania i serwis profesjonalny (pielęgnacja sprzętu o różnym stopniu przeznaczenia, dobór smarów amatorskich i sportowych, techniki smarowania w pełnym zakresie temperatur i w różnym zakresie zaawansowania użytkownika, elementy wyposażenia serwisu i ich przeznaczenie, itd.)

 

Cena kursu: 160,00 PLN.

 

NARCIARSTWO BIEGOWE: wyposażenie serwisowe , serwis podstawowy, dobór smarów i techniki smarowania w pełnym zakresie temperatur

 

Cena kursu: w przygotowaniu

 

Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat od firmy TOKO oraz materiały poglądowe i użytkowe.

 

Będzie można również dokonać zakupów w atrakcyjnych cenach.

 

Formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj :

 

https://www.remsport.pl/images/Download/SZKOLENIE_FORMULARZ_ZGLOSZENIOWY.doc

 

Ilość miejsc ograniczona !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge