III Tyskie Warsztaty Serwisowe – szkolenie

Już dzisiaj chciałbym wszystkim chętnych zaprosić na kolejną już trzecią edycję Tyskich Warsztatów Serwisowych (dla przypomnienia druga edycja odbyła się rok temu i cieszyła się dużym zainteresowaniem, w warsztatach uczestniczyły osoby z różnych miast Polski, nawet tych bardzo odległych). Warsztaty poświęcone będą w całości własnoręcznemu serwisowi nart zjazdowych, nart biegowych (tylko w kwestii smarowania ślizgów) i desek snowboardowych (pokaz praktyczny zostanie przedstawiony na nartach zjazdowych).

nakładanie smaru

Trzecia edycja tak jak kolejne została zorganizowana pod patronatem Miejskiego Centrum Kultury w Tychach dzięki uprzejmości Dyrektora Pawła DRZEWIECKI

logo MCK

i odbędzie w dniu 21 listopada 2015 r. o godzinie 11:00 w auli Miejskiego Centrum Kultury w Tychach przy ul. Bohaterów Warszawy 26 (dla ułatwienia mapka z dojazdem na dole strony). Zdjęcia z tego szkolenia można zobaczyć w mojej galerii na Facebook.

Program warsztatów:

  • Wstęp (omówienie zasadności przygotowania serwisowego nart i desek)
  • Drobna naprawa uszkodzonego ślizgu
  • Ostrzenie krawędzi dolnej i bocznej przy użyciu kątownika
  • Smarowanie ślizgu na gorąco za pomocą żelazka narciarsko-snowboardowego.
  • Jeżeli czas pozwoli to przeprowadzę krótki, specjalny pokaz ostrzenia krawędzi za pomocą maszyny Snow Glide Tools AF.1 używanej przez wielu serwisantów alpejskiego Pucharu Świata.
  • Zakończenie i odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

W warsztatach oprócz mojego pokazu serwisu narciarskiego (serwisant Jacek Antonik), będzie można pod moim okiem wykonać samemu poszczególne czynności serwisowe. Jeżeli chodzi o czas trwania szkolenia, przewiduję na to około 4 godzin. Wstęp wolny, nie rezerwacyjny, dla mojej informacji można przesyłać zgłoszenia na adres e-mail: [email protected] (będę mógł mniej więcej oszacować liczbę uczestników i dopracować szczegóły techniczne).

Na koniec szkolenia każdy z uczestników będzie mógł otrzymać pamiątkowy certyfikat, potwierdzający udział w szkoleniu, koszt takiego certyfikatu to symboliczne 10 zł lub więcej tak jak co roku. Cała zebrana kwota zostanie przekazana Fundacji Iskierka z siedzibą w Chorzowie (organizacja pożytku publicznego na rzecz dzieci z chorobą nowotworową).

Dla uczestników szkolenia przygotowałem również specjalną promocję na smary i narzędzia (kupon rabatowy na zakupy w Sklepie REMSPORT ze zniżką -15%, a na narzędzia i smary firm: KUNZMANN, BRIKO-MAPLUS, IKA, RODE, VAUHTI, SOLDA ze zniżką -25%).

WSZYSTKICH CHĘTNYCH JUŻ DZISIAJ SERDECZNIE ZAPRASZAM.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge